Про нас

 Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції.

Представляємо Вашій увазі наш Інтернет-магазин e-provod.com.ua де Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні "Торговий Дім" Е-Провід "спільно з організацією ТОВ" Елпром "запустили проєкт e-provod.com.ua, для того щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.


  Компанія ТОВ "Елпром" працює на ринку України, і успішно реалізує продукцію електротехнічного напрямку, понад 15 років. Фірма з хорошою діловою репутацією має величезний досвід у сфері продажів електро товарів. Нашими клієнтами є такі організації як: "УКРБУД ГРУП", "СМ Електросервіс", "КП Київський Метрополітен", "ХК Хлібні інвестиції", "Перший Столичний Хлібзавод" і багато інших. Ми також відомі на даному ринку України як мережа магазинів "Струмок".

У нашому Інтернет-магазині до ваших послуг повна професійна консультація, оперативність і гарантія якості. Ми пропонуємо гнучку систему знижок, а також доставку товарів по всій Україні.


Вибрати й купити товари електричного напрямку Ви можете в нашому магазині, оформивши замовлення через "Кошик", а також зв'язавшись з менеджером магазину по тел. (067) 417-08-28, (099) 902-33-37 Телефонуйте! Будемо раді Вам допомогти.