Top.Mail.Ru

БАКЛЕР

БАКЛЕР

МИ ЗМІНЮЄМО УЯВЛЕННЯ 

ПРО СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ

Ми вважаємо, що домовласники та орендатори запізнюються з усвідомленням нового підходу до енергії - таким, що ставить їх на перше місце.

У світі йде енергетична революція. Викопне паливо замінюється відновлюваними джерелами енергії. Частка енергонезалежних домогосподарств та мала енергетика, що з кожним роком збільшується, дає поштовх до принципово нових рішень в енергетиці.

Цифрова трансформація традиційних електромереж надає кожному можливість зручно користуватись чистою енергією, за потреби зберігати, стежити за її використанням, автоматично керувати навантаженням, переглядати рахунки та багато іншого.

Ми зухвало дивимось у майбутнє і ставимо собі метою зробити легкий, зручний та вигідний обмін енергією між виробниками та споживачами незалежно де вони розташовуються, в іншому місті або з сусідом поруч з Вами.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE