Top.Mail.Ru

Fenix

Fenix

Про фірму

Торгова група «Fenix» утворилася після «оксамитової» революції в 1990 році та стала так однією з перших приватних фірм в Чеській Республіці.

Основоположником стало виробниче товариство ТОВ «Fenix», а першими виробленими фірмою виробами були відразу завоювали увагу покупців електричні тепловипромінні нагрівальні панелі ECOSUN. Зі зростанням попиту на ринку на ці продукти пішли електричні конвектори ECOFLEX, нагрівальні кабелі та мати ECOFLOOR і нагрівальні плівки ECOFILM, включаючи елементи регулювання нагрівальних систем і широку шкалу додаткової продукції.

Динамічне зростання вимагав розширення структури суспільства. Так, з метою збереження максимальної гнучкості, вибір зупинився на формі холдингового суспільства, в складі кількох незалежних членів. Зараз холдинг складається з одинадцяти торгових товариств і є одним з найбільших європейських виробників плоских електричних нагрівальних систем. Свою продукцію експортує в більш ніж 60 країнякі перебувають на чотирьох континентах.

За весь час свого існування товариство «Fenix» залишалося виключно чеським суб'єктом без будь-якого іноземного капіталу, але в його структуру включено вже 6 фірм, які знаходяться за межами Чеської Республіки. З 1997 року виробниче товариство ТОВ «FENIX» є володарем сертифікату по Системі управління якістю ISO, який регулярно в трирічних циклах успішно відстоює. Останній ресертіфікационний аудит був проведений в 09/2018 відповідно до вимог норми ISO 9001: 2015-го, на його підставі було видано новий сертифікат.

 

АТ «Fenix ​​Group» (1995) - Управитель
Завданням даного суспільства є прийняття стратегічних рішень щодо подальшого розвитку холдингу, управління майном, а також бухгалтерські та фінансові послуги для членів холдингу.
Fenix Group a.s.

Докладні контакти тут ...
 

e-mail: fenix@fenixgroup.cz
 

Fenix Group, a.s.

Šárecká 37, 
16000 Praha 6
Česká republika

 

ТОВ «Fenix» (1990) - Виробниче суспільство, засновник холдингу
Виключно виробниче товариство, яке спеціалізується, головним чином, на випуск нагрівальних кабелів і матів Ecofloor, теплоизлучающих панелей Ecosun і теплоизлучающих скляних і мармурових панелей GR / MR.
Fenix s.r.o.

Докладні контакти тут ... 

e-mail: obchod@fenixgroup.cz
 
  

Fenix s.r.o.

Jaroslava Ježka 1338/18a
Jeseník
Czech republic


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE