Top.Mail.Ru

Nexans

Nexans

Огляд

Всесвітній ведучий експерт в кабельній промисловості

Взявши розвиток енергетики за основу, Nexans відіграє глобальну роль в побудові ринків інфраструктури, промисловості, будівництва та Локальних Мереж (LAN).

Як світовий лідер кабельної промисловості, Nexans пропонує широкий асортимент кабелів та кабельних систем для підвищення продуктивності в промисловості, підвищення ефективності бізнесу та підвищення рівня його безпеки, досягнення кращої якості життя та забезпечення довгострокової надійності систем.

Nexans присутній у 40 країнах і веде комерційну діяльність у всьому світі, в Nexans працює понад 25000 спеціалістів, і його обсяг продажів сягнув 7 млрд євро у 2011 році. Акції компанії Nexans котуються на NYSE Euronext в Парижі.

 


Infrastructure brochure

Інфраструктура

Nexans надає повний асортимент кабельних систем та рішень для виробництва електроенергії, її передачі та розподілу. Нові технології значно збільшують пропускну здатність кабелів та зменшують небезпеку перебоїв у постачанні електроенергії.

Для зміцнення безпеки на залізничному транспорті та зростання його ефективності Nexans розробив вироби цільового призначення для задоволення потреб залізничної галузі.

Найбільш завантаженим аеропортам світу ми пропонуємо свої кабелі та кабельні системи для енергопостачання і мереж зв'язку, терміналів, систем обробки багажу, освітлення злітно-посадкових смуг, диспетчерських башт, тощо.

 

 

Industry brochure

Промисловість

Nexans пропонує повний спектр кабельних систем і рішень для різноманітних сегментів промисловості, таких як: автомобілебудування, рухомого складу та аерокосмічної промисловості, суднобудування, атомної енергетики, нафтогазової галузі, обробки матеріалів та автоматизації.

Nexans додає цінності завдяки передовим технологіям та довговічності своєї продукції.

 

 

Building brochure

Будівництво

Nexans постачає кабельні системи та рішення для облаштування будівель усіх типів: від приватних осель, громадських і офісних будівель до великих промислових комплексів.

Компанія Nexans першою запропонувала вогнестійкі кабелі для громадської безпеки, розробила рішення промислових мереж Ethernet для поєднання офісної платформи з платформою заводського цеху, та гарантує легку її відновлюваність.

Від стандартних продуктів до оновлених рішень енергетики, вся продукція Nexans складає основу майбутнього у будівництві.

 

Нексанс в Україні

Представництво ТОВ «Нексанс Україна» було створене у 2010 році.

Метою створення Нексанс Україна є підтримка клієнтів на локальному ринку та просування продукції Нексанс в Україні.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE