Top.Mail.Ru

No Name

No Name

Бренд або «No name»: що краще і чи варто платити дорожче?

Всім відомо, що люди віддають свої переваги у виборі товару не тільки по його популярності "Брендовий товар", а й набувають так званий «No name». У сучасному суспільстві дуже сильна установка при виборі товару, адже нинішні засоби комунікації здатні сильно координувати життя людей. Що ж є брендовий товар, чим він відрізняється від більш дешевого «No name», які ризики та переваги, і так чи необхідний Бренд? Розбираймось.

Бренд - що це таке? Головні його призначення.


Згідно з вікіпедією, Бренд, або іноді бренд (англ. Brand [brænd] «клеймо») - комплекс уявлень, думок, асоціацій, емоцій, ціннісних характеристик про продукт чи послузі у свідомості споживача. Ментальна оболонка продукту або послуги. Сам по собі Бренд є абстрактною назвою. Бренд, як асоціація у свідомості цільової аудиторії, символізує будь-які певні якості продукту або характеристики самого виробника продукту.

Тобто при створенні бренду задіяна велика команда різнопланових фахівців яким виставляються певні вимоги, покладаючи великі надії на товар даної марки. Але чи завжди ці надії виправдані?

 Чи завжди ми переплачуємо за якість?

VERSACE Гиря barocco 10 Кг за € 421.00

З усіх уявлень про брендовий товар, як про найдорожчий, елітний і якісний,  можна підтвердити лише його частину. Також не завжди відомі виробники мають в асортименті тільки дорогий товар. У більшості компаній існують групи товарів розраховані на середнього покупця, які випускаються паралельно ексклюзивним моделям.

Головна відмінність бренду від так званого масового «No name» - впізнаваність, а зовсім не ціна і не якість. Звичайно, завоювати увагу і популярність в колі споживачів, особливо в сучасному світі, не так-то просто - дуже велика конкуренція, великі вимоги до якості, післяпродажної підтримки та гарантійного обслуговування

Але багато «гучні» бренди мають своє ім'я вже давно, і це ім'я тепер саме працює на них, роблячи часом досить прості у виконанні товари елітними. Найчастіше такі ж за якістю товари, споживач може знайти подивившись на «No name», у нікому не відомих виробників, не переплачуючи за ім'я бренду.

Бренд або «No name»?

Ми не маємо права нав'язувати покупцеві свій вибір, популярні торгові марки мають масу переваг перед новими або молодими компаніями, але їх не завжди виділяє якість, а як правило створене спеціально для споживача асоціативне кліше. У той час як «No name» може перевершувати, або бути не гірше впізнаваною конкретної марки та навіть бути копією або підробкою даної групи товарів.

У будь-якому випадку, вибір завжди буде за покупцем. І тільки він має право вирішувати, за що він готовий або згоден платити.

P.S. Як приклади взяв картинки VERSACE Гиря "barocco" 10 Кг за € 421.00 і популярний в інтернеті мем про реального виробника товару.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE