Top.Mail.Ru

ПАТ "Одескабель"

ПАТ "Одескабель"

Завод «Одескабель» був заснований в 1949 році.

 

    За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером з виробництва кабелів зв'язку в Україні та одним з провідних кабельних заводів в країнах Східної Європи.

 

    Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв і випускає широкий асортимент мідних і волоконно-оптичних кабелів зв'язку, радіочастотних, а також потрібних в останні десятиліття цифрових або LAN-кабелів, номенклатура яких є найширшою в країнах ЄС. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, проводи й шнури різного призначення.

    Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки та займає в них передові позиції. За останні роки підприємством було запроваджено ряд новацій, серед яких - виробництво нагрівальних кабелів, які є основою системи «тепла підлога».

    Загальна номенклатура заводу налічує на сьогодні понад 10000 марко розмірів.

Пріоритетом у розвитку ПАТ «Одескабель» вже багато років є випуск високоякісної продукції при конкурентоздатних цінах, що стало запорукою ринкової привабливості підприємства.

На ПАТ «Одескабель» розроблена і впроваджена інтегрована система менеджменту, що охоплює наступні системи: систему менеджменту якості по ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001 діє до: 2015), систему екологічного управління по ДСТУ ISO 14001: 2015 року, систему управління безпекою та гігієною праці по ДСТУ OHSAS 18001: 2010.

Функціонування зазначених систем менеджменту підтверджено наявністю актуальних сертифікатів, виданих національними та міжнародними акредитованими органами, які підтверджують, що на підприємстві створені, впроваджені, функціонують і постійно удосконалюються системи менеджменту, що дозволяє поліпшувати результати діяльності та забезпечувати основу для стійкого розвитку підприємства.

Основними споживачами продукції «Одескабель» є компанії, що працюють у сфері телекомунікацій, енергетики, в будівництві, машинобудуванні, в гірничодобувній галузі та ряді інших галузей. В Україні споживачами є найбільші оператори зв'язку - «Укртелеком», МТС, «Київстар», «Lifecell», «Інтертелеком», група компаній «Вега», атомні електростанції, залізниця, «Укренерго», «Укртранснафта», «Укртатнафта», «Нафтогаз», «Криворіжсталь» і ін.

    Для зручності клієнтів в 6 містах України створено мережу представництв заводу «Одескабель».

    Завод не тільки задовольняє потреби внутрішнього ринку країни в кабельної продукції, а й успішно її експортує. За 2018 рік експорт підприємства склав близько 32% від загального обсягу реалізації. Продукція «Одескабель» експортується в Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Словаччину, Польщу та інші країни Центральної та Східної Європи, що підтверджує конкурентоспроможність підприємства на світовому ринку.

    ПАТ «Одескабель» є активним учасником основних об'єднань виробників кабельно-провідникової продукції:

- Української Асоціації «Укрелектрокабель»;

- Некомерційного Партнерства виробників кабельної продукції «Міжнародна Асоціація« Електрокабель »;

- Асоціації «Интеркабель»;

- Міжнародної Федерації виробників кабелю (ICF).

    Дане членство дає можливість «Одескабель» бути сучасним, інноваційним та високотехнологічним підприємством, відстежувати тенденції світового кабельного ринку і своєчасно на них реагувати.

Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод« Одескабель », протягом багатьох років робить упор на якості продукції, що випускається і конкурентних цінах, модернізації й розширенні виробництва, висококваліфікованих кадрах та організації управління за світовими стандартами. Такий вектор розвитку компанії дозволяє заводу по праву бути лідером не тільки у своїй галузі, а й одним зі зразкових підприємств країни.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE