Top.Mail.Ru

EXTHERM

EXTHERM

ПРО ТМ EXTHERM

Німецький виробник і оригінальність продукту.


Компанія A. Rak Waermetechnik GmbH заснована в 1991 році, на сьогодні має більш ніж 25-річний досвід виробництва електричних нагрівальних кабелів і матів. Представництва компанії розташовані у 27 країнах по всьому світу, а продукція продається в 35 країнах.

Виробник здійснює повний технологічний цикл виробництва нагрівальних кабелів і матів: від екструзії до складання виробів і багатоступінчастого контролю на трьох різних виробничих стадіях напругою в 4000 Вольтів, що гарантує найвищий ступінь надійності та довговічності. Як ізоляційних оболонок використовується високотехнологічний і температуростійкість матеріал - FEP (Teflon).

Офіційний сайт:   www.rak-waermetechnik.de

На всіх сторінках сайту, у верхній частині можна побачити логотипи ТМ EXTHERM і ТМ ARAK, це підтверджує, що компанія виробляє продукцію під брендом EXTHERM.

 

Представництво в Україні.

Згідно з чинного контракту між виробником A. Rak Waermetechnik GmbH і українською компанією ТОВ «Веллбінг», ТОВ «Веллбінг» офіційно та ексклюзивно імпортує в Україну продукцію під ТМ EXTHERM. Також, згідно з контрактом, імпортер ретранслює (підтримує) від виробника повну 20-річну гарантію на всі нагрівальні елементи EXTHERM на території України відповідно до чинного законодавства.

Сайт українського представництва: www.extherm.com.ua

ТОВ «Веллбінг», за погодженням з виробником, є власником торгової марки EXTHERM на території України. Якщо бути точним, то власником української її частини, а не торговою маркою EXTHERM в цілому. Права на ТМ EXTHERM повністю належать виробнику - A. Rak Waermetechnik GmbH.

 

Продукти TM ЕХТHERM на ринку України.

Сьогодні пропонуються до продажу два види найпопулярніших продуктів: нагрівальні мати й нагрівальні кабелі.

Також можна придбати універсальні економічні гріють килимки та килимки для дбайливого сушіння взуття.

 

 

Нагрівальні мати - серія ЕТ ЕСО

 

Нагрівальні кабелі - серія ЄТС ЕСО

 

Гріючи килимки

 

Цінова політика.

Продукція EXTHERM володіє оптимальним поєднанням «ціна-якість». Лінійка нагрівальних кабелів і матів одна з найдоступніших серед європейських брендів за ціною, а також виготовлена ​​німецьким виробником з найякісніших матеріалів з дотриманням всіх європейських норм і вимог.

 

Гарантія та сервісна підтримка.

Імпортер підтримує повну 20-річну гарантію на всі нагрівальні елементи EXTHERM на території України відповідно до чинного законодавства. Згідно з діючими договорами, в Україні гарантійним і не гарантійним ремонтом нагрівальних елементів EXTHERM, займаються такі сервісні компанії:

 

Київ (і центральний регіон):

м. Київ, вул. Шолуденка, 5, корпус 7, оф. 109, ТОВ "ВЕЛЛБІНГ", тел.: +38 050-398-88-68, e-mail: seryi.v@extherm.com.ua

Одеса (і південний регіон):

м Одеса, вул. Слєпнєв, 2, ТОВ "ВЕЛЛБІНГ", тел.: +38 048 734-08-61, тел.: +38 094 998-10-75, тел.: + 38 050 333-59-03

Львів (і західний регіон):

м.Львів, пр-т Ч.Каліни, 109, ТОВ "КОМФОРТНИЙ СВІТ", тел.: +38 097 268-84-77, тел.: +38 032 240-58-01,

тел.: +38 067 674-26-65

Дніпро (і східний регіон)
м Дніпро, вул. Б. Хмельницького, 4 оф. 54, ПП «Будіндустрія ДНІПРО», тел. +38 098 657-31-69,

тел. +38 066 553-27-33


Виїзд інженерів по ремонту та обслуговуванню здійснюється по всій території України.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE