Top.Mail.Ru

ПАТ Одескабель: виробництво теплої підлоги Grayhot

ПАТ Одескабель: виробництво теплої підлоги Grayhot

Новинка - нагрівальний кабель Grayhot!

 

Новинка - нагревательный кабель Grayhot!

 

Восени 2016 році завод «Одескабель» запропонував на вітчизняному ринку новий продукт - нагрівальний кабель Grayhot, призначений для повного або часткового обігріву приміщень. На етикетці до нього, зокрема, зазначається, на яку площу він розрахований в залежності від покриття підлоги та місця установки. Це покликане спростити підбір кабелю.

Нагрівальний кабель Grayhot пропонується довжиною від 6 до 128 м. Потужність при цьому становить, відповідно, від 92 до 1929 Вт, а номінальне електричний опір - 25,1 - 529 Ом. Площа приміщення, яке може обігріватися кабелем - від 0,5 до 16 м² в залежності від кроку укладання.
Розміри нагрівального кабелю Grayhot (4,5 × 5,5 мм) дозволяють розміщувати його на відстані 16 мм від поверхні підлоги в шарі плиткового клею або глибше - в стягуванні. Максимальна робоча температура ізоляції кабелю - 125 ° С.

 

for site

При цьому всім у виробі зменшена матеріаломісткість шляхом об'єднання двох шарів ізоляції в один, вирівнювання товщини оболонки нагрівального кабелю по її периметру, а також оптимізовані виробничі витрати внаслідок уніфікації виробів.

GrayHot 15 сумісний з будь-якими терморегуляторами, призначеними для управління роботою теплої підлоги. Має холодний кінець довжиною 2,5 метра для підключення до терморегулятора або іншому комутаційного пристрою. Потужність цього пристрою повинна бути не менше потужності підключається нагрівального кабелю.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE