Top.Mail.Ru

ВИРОБИ ДЛЯ МОНТАЖУ


ВИРОБИ ДЛЯ МОНТАЖУ
Інтернет-магазин електротоварів в Києві та Україні пропонує повний спектр всіх комплектуючих (метизів, контактів, затискачів, кріплень, наконечників, муфт, ізоляційних матеріалів та іншого) для монтажу кабелю, проводу, електротехнічних елементів і елементів конструкцій, побутових приладів.

АРМАТУРА ДЛЯ СІП
Представляємо Вашій увазі арматуру для СІП (пристрої для прокладки, підвішування, кріплення різними способами на стовпах, стінах, кабель-канал, коробах, каналізації) виготовлену кращими виробниками України та світу. У нас Ви знайдете все, що може знадобитися при монтажі кабельних систем.

ШИНИ, клемні колодки, БКТ
Для зручного монтажу, комутації та кроссирования проводів в ящиках, патч-панелях, монтажних стійках; для прокладки та з'єднання побутової мережі 220В використовуються клемні колодки, шини (нульові) різного призначення, розміру і технічних характеристик. Ми пропонуємо найширший асортимент даної продукції в Україні за відмінним цінами.

ХОМУТИ, МАЙДАНЧИКИ, ОБВ'ЯЗУВАННЯ СПІРАЛЬНІ, СКОБИ
Для кріплення кабелю і проводу всередині та зовні приміщень, організації їх, акуратного і таємного монтажу використовується цілий ряд продукції: пластикові хомути (стяжки, штрипси), площадки під дюбель для кріплення, скоби кабельні пластикові, спіральні обв'язки.

Для ізолювання й акуратної організації з'єднань використовуються пластикові ковпачки, з'єднувальні кнопки, муфти, наконечники та кабельне маркування.


Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE