Top.Mail.Ru

Детальна інформація про товар подрозетники, коробки настановні і розподільні


Детальна інформація про товар подрозетники, коробки настановні і розподільні

Підрозетники як обов'язковий елемент електропроводки незамінні для монтування розеток і вимикачів в стіни різного типу. В Україні використовується продукція, уніфікована під розетковий стандарт «Schuko».

Якими бувають подрозетники
Необхідну конструкцію, розміри та матеріал настановних коробок визначає їхнє призначення. Можуть бути круглої, квадратної (для нестандартних механізмів) або овальної форми (на кілька місць). Найчастіше застосовується так званий стакан під розетку діаметром близько 65-70 мм. За матеріалами левова частка асортименту проводиться з пластику (або поліпропілену), але зустрічаються і металеві. Тому перед закупівлею проаналізуйте характеристики приміщення, де будуть проводитися роботи, і спосіб організації електропроводки. Вам буде потрібно вибрати підрозетник по його місткості:

одинарний - для однієї розетки або під вимикач. З модульних примірників можна збирати групові блоки. Кріплення здійснюється за допомогою з'єднувального патрубка або сполучних конекторів (залежить від конкретної моделі). Між собою стикується скільки завгодно одиниць в ряд;
подвійний - для двох розташованих поруч точок;
потрійний - для трьох місць під розетки;
на чотири місця в одному монолітному корпусі;
існують і 5-6-місні корпуси, проте використовуються вони рідше.

 

Готовий блок підрозетників набагато зручніше в процесі установки, завдання монтажу з його допомогою вирішуються швидше. А одинарні модульні коробки, які з'єднуються між собою, обійдуться дешевше, ніж рядні на ідентичну кількість місць, що дозволяє заощадити.

За способом монтажу подрозетники принципово поділяються на 2 основні групи:

для твердих стін (бетон, цегла, дерев'яні бруси, піно блоки),
для кріплення в пустотілі перегородки (гіпсокартон, ДСП).
Відрізняються також вбудовані та накладні моделі у вигляді рамки (використовуються набагато рідше), з кришкою і без неї, що підтримують горіння і негорючі.

Підрозетники для монтажу в бетонну стіну
Найпопулярніші й масово використовуються варіанти, прихованого способу установки. Для початку потрібно висвердлити поглиблення круглої форми спеціальною коронкою по бетону. У нішу вставляється пластикова установча коробка. На фініші конструкція фіксується штукатуркою або іншою будівельною сумішшю (коробку можна зміщувати до повного висихання розчину). Монтаж повинен бути здійснений якісно, ​​щоб весь вузол був надійно закріплений.

Глибина стандартних виробів складає близько 40-45 мм. Іноді необхідно встановити в бетонній стіні глибокий підрозетник (наприклад, глибиною 62 мм), щоб одночасно змонтувати ще і додатковий пристрій: наприклад, реле часу, трансформатор або імпульсна реле.

Підрозетник для гіпсокартону або ДСП
Для проводки в стінах з пустотами застосовують екземпляри, забезпечені спеціальним кріпильним механізмом. Вони монтуються на вертикальну поверхню за допомогою металевих притискних «вушок» (або «лапок»). У таких випадках найчастіше використовуються монолітні овальні пластикові вироби  з наперед заданим кількістю місць.

Рішення для монтажу в цегляну стіну
Для монтування в цегляну стіну застосовуються ті ж настановні коробки прихованого монтажу, що і для бетону, піноблоку і будь-якого іншого твердого матеріалу. Це вбудовуються вироби, монтуються в попередньо висвердлених за розмірами нішу і закріплюються після установки за допомогою штукатурки.

Що монтувати в дерев'яні поверхні
Необхідно врахувати, що в таких ситуаціях використовуються спеціальні негорючі подрозетники: металеві (зараз мало затребувані) або з термостійкого пластику. Найнадійніші негорючі вироби виробляються європейськими компаніями (Німеччина, Польща). При цьому не забувайте, що для товстостінних перегородок з колод підійдуть не підтримують горіння моделі для врізки, а для ДСП - полотен або вагонки - для закріплення за допомогою притискних вушок.

Співвідношення якості та ціни
Самим доступні за вартістю установчі коробки українського виробництва, причому можна вибрати вироби цілком прийнятної якості. Середній ціновий клас представляють відомі бренди на кшталт IEK і польські виробники (наприклад, Elektro-Plast), що відрізняються великим асортиментом якісних підрозетників. Німецька продукція Schneider Electric  по праву носить статус преміальної, вона забезпечує зручний і швидкий процес установки. Якісні європейські подрозетники в плані ергономіки продумані до найменших деталей, забезпечені зрозумілою інструкцією в комплекті та виконані з ювелірною точністю.

Як правильно вибрати та купити підрозетник
Уточніть місце монтажу, розміри й глибину вже придбаних електроустановочних виробів і тип стінок в приміщенні. Підрахуйте, скільки і яких пристроїв потрібно встановити поруч. Проаналізуйте, наскільки кваліфікований майстер буде проводити роботи, і як швидко потрібен результат.

Тоді стане очевидним, які та в якій кількості будуть потрібні установчі коробки. Для когось кращий варіант - квадратні для плінтуса (такі часто вибирають для офісних приміщень), іншого виручать монолітні моделі на кілька вимикачів, а хтось віддасть перевагу заощадити та скомбінувати кілька одинарних «склянок».

Ми запропонуємо ефективні рішення для організації будь-якої електропроводки. Фільтрувати продукцію за характеристиками, подивіться фото, а потім оформляйте замовлення на потрібні подрозетники в 1 клік. Або наберіть будь-який телефонний номер для зв'язку з консультантом +38 (099) 9023337 для уточнення даних і вибору найзручнішого способу доставки.


Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE