Top.Mail.Ru

MEAN WELL

MEAN WELL

Компанія Mean Well Enterprises Co., Ltd. є провідним тайванським виробником імпульсних джерел живлення. Компанія Mean Well постійно модернізує та розширює номенклатуру продукції, що випускається, впроваджуючи нові технології та орієнтуючись на потреби ринку (джерела живлення зі зниженим енергоспоживанням, джерела живлення для освітлення і т.д.). Номенклатура джерел живлення, які продаються під торговою маркою MEAN WELL, складається з наступних основних груп.

Для монтажу на DIN рейку призначені наступні типи АC / DC перетворювачів з вихідною потужністю від 30Вт до 480Вт, серій MDR, DR, DRH, DRP і DRT. Вихідна напруга регульоване в межах 10%, один канал: 5 В, 12В, 24В або 48В в залежності від типу.

AC / DC перетворювачі з функцією джерела безперебійного живлення серій AD, ADD, SCP, PSC потужністю 35Вт і 155Вт застосовуються для створення пристроїв з резервним живленням від свинцевих акумуляторних батарей при пропажі напруги в первинній мережі живлення. Вихідні напруги: до трьох каналів, включаючи канал зарядного пристрою з комбінації напружень 5В, 12В, 24В або 48В в залежності від типу.

Мініатюрні АC / DC перетворювачі серій NES, NED, NET, RS, RD, RID, RT і RQ потужністю від 25Вт до 150Вт мають захисний перфорований корпус. Вихідні напруги: до дев'яти каналів з комбінації напружень: 5В, 7,5 В, 12В, 13,5В, 15В, 24В, 48 В, 5В, 12В і -15В в залежності від типу. Регулювання вихідної напруги для моделей з одним виходом ± 10%, для інших від -5% до + 10%. Електрична міцність ізоляції 3000В, захист від короткого замикання і перенапруги у вихідних ланцюгах з автоматичним відновленням.

Драйвери світлодіодів серій APC, APV, LPV, LPC, CLG, HLG використовуються для створення світлодіодного підсвічування і світлодіодних панелей зображення інформацій.По виконання перетворювачі поділяються на встановлювані в приміщеннях (IP64) і на що встановлюються на вулиці (IP67). Вихідні напруги: один канал з ряду напруг 12В, 15В, 20В, 24В, 27В, 36В і 48В.


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE