Top.Mail.Ru

Блоки живлення в пластиковому корпусі 12V


Блоки живлення в пластиковому корпусі 12V

Блок живлення 12В для світлодіодної стрічки купити в Україні
Для найбільш поширених світлодіодних ламп з робочою напругою в 12 В, ми пропонуємо всі типи перетворювачів електроенергії. Вибирайте імпульсні джерела живлення для мереж з нестабільною напругою, герметичні для умов підвищеної вологості або класичні пластикові моделі для щоденного побутового використання.

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12 Вольтів - правила підбору
Установка оптимального перетворювача займає 5-10 хвилин. Правильно підібране джерело живлення стійкий до перепадів напруги в електромережі та служить довго.

Щоб куплений вами блок живлення для світлодіодної стрічки 12 Вольтів служив довго, радував вас якісним освітленням, необхідно вибирати конкретну модель з урахуванням всіх особливостей. Перед покупкою, звертайте увагу на наступні моменти:

Матеріал корпуса. Для невеликих led-елементів при прямому підключенні до розетки, створені компактні перетворювачі в пластиковому корпусі. Вони не призначені для великого навантаження та ідеально підходять для установки на балконі, кухні або в житлових приміщеннях. Металевий корпус - це додатковий захист від вологи, пила та атмосферних явищ. Маленькі отвори в металі - це додаткова вентиляція та охолодження робочої конструкції, які так необхідні при використанні стрічок в промислових масштабах.

Тип. Напіввідкриті або перфоровані моделі встановлюють всередині приміщень, де контакт з водою та іншими рідинами виключений. На відміну від них, герметичні елементи встановлюють на вулицях, площах, парках, в басейнах і саунах. Спеціальна конструкція корпусу запобігає потраплянню вологи всередину і захищає контакти від осідання частинок пилу.

Потужність. В інтернет-магазині ukrled.in.ua представлені пристрої різної потужності. Якщо на вашій діодній стрічці вказані рекомендовані параметри, ви можете відразу вибрати необхідне перетворювальний пристрій. Якщо таких рекомендацій немає, досить знати потужність і метраж стрічки. Для обчислення потужності необхідно помножити параметри для стрічки один на одного і на коефіцієнт запасу, який складає 1.25 (потужність стрічки * довжина в метрах * 1,25).

Ступінь захисту. Від ступеня захисту залежить, в яких приміщеннях найкраще встановлювати блок і наскільки часто його треба очищати від скупчень пилу. Для цього, на кожному пристрої існує особлива мітка, відповідна міжнародної класифікації даних для електроприладів. Для пластикових моделей це IP44 та IP54 - прилади захищені від великих і дрібних частинок пилу, не боятися бризок води, ідеально підходять для установки всередині та зовні. Перфоровані системи з позначкою IP20 абсолютно не пристосовані до впливу води та вловлюють на поверхні тільки великі частки дрібного сміття. Для монтажу подібних систем використовують спеціальні короби. Закриття генератори IP 67 повністю захищені від попадання пилу всередину, не бояться вологи та можуть занурюватися на короткий час у воду, без шкоди роботі.

Скільки коштує блок живлення 12в для світлодіодів, залежить від перерахованих вище параметрів. Пишіть нашим менеджерам, щоб підібрати найкращий варіант.

Блок живлення 12 вольтів для світлодіодної стрічки - відправка в день замовлення
Замовляйте блок живлення 12 вольтів для світлодіодної стрічки для особистого і корпоративного використання. Ми підготували спеціальні пропозиції для оптових покупців. Купівля необхідного обладнання займає всього 5-7 хвилин. Все, що вам потрібно - вибрати товари, додати їх у кошик, вказати актуальні контактні дані та підтвердити замовлення нашому менеджеру.

Уже через кілька днів ви отримаєте свою покупку в зазначеному населеному пункті


У цій категорії немає товарів.

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE