Top.Mail.Ru

Негерметичний блок живлення 12 В


Негерметичний блок живлення 12 В

Імпульсний блок живлення 12 В: на що звернути увагу
Перфорований імпульсний блок живлення 12 В - це особливий вид перетворювача, який не тільки створює постійну напругу, але генерує імпульси для додаткового захисту пристрою. Він ідеально підходить для установки в гаражах, житлових приміщеннях, кафе, ресторанах, технічно приміщеннях.

Блок живлення перфорований - вибір кращої моделі
Імпульсні джерела живлення ідеальні для мереж з нестабільною напругою. Перепади та скачки призводять до незначних поломок пристрою або повністю виводять його з ладу. Це особливо актуально в будинках зі старою проводкою і нестабільною подачею електроенергії.

Щоб ваша покупка була максимально комфортною і корисною, ми зібрали основні параметри, які необхідно враховувати перед тим, як купити імпульсний блок живлення:

Потужність. При виборі конкретної моделі, орієнтуйтеся на led-стрічку, яка використовується. Розрахунок потужності джерела електроенергії відбувається на основі потужності та довжини стрічки. Не забувайте додавати збільшений запас потужності для оптимальної роботи в умовах нестабільних мереж.

Охолодження. Під час роботи будь-якої перетворювач нагрівається. Для запобігання досягнення критичної температури та виходу пристрою з ладу, використовують пасивне або активне охолодження. Блок живлення перфорований - це основа системи пасивного охолодження, коли всередину потрапляють потоки повітря, охолоджуючи всі деталі. Для роботи систем високої потужності, пасивного охолодження може не вистачити. У таких випадках встановлюють вентилятори, які активно охолоджують елементи системи. Єдиний відносний недолік таких моделей - збільшення ціни шляхом додаткового елемента.

Ступінь захисту. Імпульсний блок живлення 12 вольтів встановлюють всередині приміщень. Для монтажу часто використовують спеціальні коробки та щитки, які запобігають потраплянню вологи та пилу всередину пристрою. Стандартний ступінь захисту перфорованих перетворювачів, відповідно до міжнародної класифікації - IP20. Це означає, що всередині може збиратися дрібний пил. Перетворювачі бояться води - потрапляння навіть невеликої кількості всередину призводить до порушень роботи пристрою і може викликати коротке замикання.

Ціна. На нашому сайті ви знайдете пристрої зі знижками, які може дозволити власник будь-яких LED-ламп. Адже ми самі виготовляємо продукцію. Вартість залежить від напруги, потужності та особливостей охолодження.

Блок живлення імпульсний поєднує в собі функції стандартного перетворювача і стабілізатора напруги. Завдяки цьому, зникає потреба покупки додаткових захисних пристроїв (стабілізаторів).

Де використовувати імпульсні джерела живлення?
Через те, що блок живлення імпульсний затримує дрібні частинки сміття та абсолютно не адаптований до потрапляння вологи та води, встановлювати його можна тільки всередині приміщення. Найкраще використовувати спеціальну коробку - додатковий захист від пилу. В іншому випадку блок необхідно чистити раз на кілька тижнів.

Найбільш часто використовують:

  • для підсвічування кухонних робочих поверхонь;
  • при установці натяжних стель;
  • при обладнанні функціональних балконів і комор;
  • для створення особливої ​​атмосфери в дитячих;
  • для прикраси фото студій;
  • в офісах для зонування простору;
  • при висвітленні банкетних залів, кафе, ресторанів.

Замовити функціональне світлодіодне освітлення і потужний перетворювач під нього, ви можете на нашому сайті. Напишіть нашим менеджерам, щоб отримати детальну інформацію на вибір обладнання й відправленню товарів по Україні або отримання на складі в Миколаєві та Києві. На звістку товар діє гарантія виробника від 12 місяців. Доступна оплата в один клік, готівкова та безготівкова форма оплати.

Вибирайте краще з інтернет-магазином е-provod.com.ua!


У цій категорії немає товарів.

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE