Top.Mail.Ru

ASFORA


ASFORA

 Продукція компанії Schneider Electric серія Asfora


 

Технічні характеристики


Проста та елегантна серія електроустановочних виробів для повсякденного життя Asfora від Schneider Electric. У серії представлені силові розетки із заземленням і без, звичайні та кнопкові вимикачі, світлорегулятори, комунікаційні розетки (RJ45, HDMI, TV, TV / R / SAT), USB-розетки та вимикачі для жалюзі.

У серії розеток і вимикачів Asfora ви можете знайти все необхідне для сучасної й комфортного життя.

Витончений, елегантний дизайн, що гармонує практично з будь-яким інтер'єром. Виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, які не тьмяніють з часом. Серія розеток і вимикачів Asfora доступна в 6 кольорах: білий, кремовий, алюміній, антрацит, сталь і бронза.Понад 50 функцій: USB, силова розетка, HDMI, RJ45, RJ12, TV / R / SAT, вимикачі, кнопкові вимикачі, диммери, карткові вимикачі та ін. Щоб переглянути всі доступні варіанти механізмів і рамок, завантажте каталог.

Переваги
Лінійка Asfora від Schneider Electric містить стильні контролери для вимикачів і розеток, диммери для внутрішнього і місцевого освітлення, жалюзі й розетки для TV / R / SAT, USB-зарядки, роз'єми даних і аудіо розетки.

Всі продукти Asfora відповідають останнім стандартам і виготовлені з міцних матеріалів, обраних таким чином, щоб витримувати щоденне використання протягом багатьох років.

Поліпшите настрій і атмосферу вашого будинку, регулюючи природні та внутрішні джерела світла за допомогою контролерів для жалюзі та освітлення.

Електричні та комунікаційні роз'єми забезпечують підтримку ваших улюблених занять, що вимагають підключення, від відеоігор до ТВ / відео і потокової передачі улюбленої музики.

Асортимент Asfora забезпечує якість матеріалів і виробництва, які ви очікуєте від Schneider Electric. Всі продукти Asfora - це міцні та надійні інтерфейси, розроблені з урахуванням безпеки та довговічності. Криті розетки (IP44) також доступні. Знайти вимикачі світла в темряві легко завдяки вимикачам з покажчиками повороту.

Варіанти застосування
Асортимент електро фурнітури Asfora ідеально підходить для ринку житла, дизайнерських рішень і готельного бізнесу.


Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE