Top.Mail.Ru

SEDNA


SEDNA

Sedna
Серія електроустановочних виробів пристроїв управління
Розетки, вимикачі, діммера, датчики, термостати та інші вироби серії Sedna - практичні, інноваційні та прості в монтажі. Вони наповнять ваш будинок комфортом, осучаснять і забезпечать максимальну безпеку. Керуйте світлом, теплом і затишком.

Технічні характеристики
Запропонуйте своїм клієнтам оригінальну альтернативу традиційним білим
вимикачів і розеток. Завдяки своєму сучасному дизайну та елегантної колірній гамі, серія електроустановочних виробів Sedna стає тим засобом прориву вперед, яке ви шукаєте. Поєднуючи в собі зручність і простоту управління освітленням і опаленням, пристрої серії Sedna забезпечують також і щось більше. Розширені функції цих пристроїв можуть спростити життя для ваших клієнтів і показати їм справжню цінність вашого бізнесу.

Переваги
Дуже вузька рамка (8 mm)
> Витончений дизайн
> Різноманітність колірних рішень
> Бренд Schneider Electric
> Все розетки оснащені захисними шторками від дітей
> Добре інсталяція на нерівні стіни

Варіанти застосування
Чудово підійде: житло, готелі, офіси
Оцінять дану серію: молодь, люди середнього віку


Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE