Top.Mail.Ru

Fenix нагрівальний кабель та мат


Fenix нагрівальний кабель та мат

Кабелі - системи прямого опалення

Нагрівальні кабелі укладають прямо під плитку в тонкий шар пружної мастики. Легко і просто розташовуються і в складних за формою порожнинах. У поєднанні з належною системою регулювання забезпечують економну експлуатацію. Підходять для систем основного опалення і для систем комфортного обігріву підлоги.
Це найбільш розширений спосіб застосування. Використовують як для систем основного опалення, так і для систем комфортного обігріву підлоги. Нагрівальний кабель поміщають безпосередньо під верхнім настилом, як правило, в пружної стяжки або в Самонівелююча обмазці. Використовують кабелі з найменшим діаметром і найнижчою лінійної споживаної потужністю, щоб крок петель був якомога менше, і підлогу нагрівався рівномірно. Перевагою цієї системи є зручність монтажу і гнучкість при експлуатації. Підходить і для низькоенергетичних і пасивних будинків.

Мати - системи прямого опалення
З функціональної точки зору між контуром і нагрівальним матом немає ніякої різниці: по суті нагрівальний мат це нагрівальний кабель, прихоплений до несучої тканини. Ці вироби один від одного відрізняються тільки способом укладання. Укладання контуру більш гнучка, але складніше щодо роботи. Мати укладаються легко і відрізняються рівномірністю тепловіддачі. Але мати найкраще укладати на рівні поверхні.

Обігрівачі з прямим нагрівом відносяться до найбільш поширених способів опалення. Підходять для систем основного опалення і для систем комфортного обігріву підлоги. Нагрівальний мат поміщають безпосередньо під верхнім настилом, як правило, в пружної стяжки або в Самонівелююча обмазці. Використовують кабелі з найменшим діаметром і найнижчою лінійної споживаної потужністю, щоб крок петель був якомога менше, і підлогу нагрівався рівномірно. Перевагою цієї системи є зручність монтажу і гнучкість при експлуатації.

Для прямого опалення пропонуємо нагрівальні мати з самоклеючими стрічками LDTS і LD, самоклеючі мати LSDTS і надтонкі мати CM. Для монтажу своїми руками Комплект ECOFLOOR ComfortMat. У комплект входить все, що необхідно для монтажу системи «тепла підлога».
Нагрівальні мати поміщають прямо під плитку в тонкому шарі пружної мастики. Легко укладаються, а в поєднанні з належною системою регулювання забезпечують економну експлуатацію. Підходять для систем основного опалення і для систем комфортного обігріву підлоги.

Для прямого опалення пропонуємо кабельні контури з опліткою одножильні ASL1P і двожильні ADSV з різною споживаної потужністю від 5Вт / м до 18Вт / м (в ванних).

Купити "тепла підлога" нагрівальні кабелі та мати «FENIX» в Києві

 

 

Часті питання про продукцію FENIX

❓ В якій країні виробляється продукція компанії FENIX?

Даний бренд має представництва на території багатьох країн Європи. Виробник в Чехії

 

❓ Яку продукцію випускає компанія?

Нагрівальний кабель і мати, тепловипромінюючі панелі, нагрівальні плівки, нагрівальні конвектори, регулятори опалення та інше.

 

❓ Який розмір знижки на продукцію даного бренду?

Знижка залежить від обсягу придбаної продукції та починається з позначки в 10%.

 

❓ Як отримати знижку на теплу підлогу FENIX?

Для отримання персональної знижки зв'яжіться з нашими менеджерами телефоном або залиште заявку на сайті.

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE