Top.Mail.Ru

Fenix нагрівальний МАТ


Fenix нагрівальний МАТ

Мати - системи прямого опалення

Нагрівальні мати поміщають прямо під плитку в тонкому шарі пружної мастики. Легко укладаються, а в поєднанні з належною системою регулювання забезпечують економну експлуатацію. Підходять для систем основного опалення і для систем комфортного обігріву підлоги.

Опис

З функціональної точки зору між контуром і нагрівальним матом немає ніякої різниці: по суті нагрівальний мат це нагрівальний кабель, прихоплений до несучої тканини. Ці вироби один від одного відрізняються тільки способом укладання. Укладання контуру більш гнучка, але складніше щодо роботи. Мати укладаються легко і відрізняються рівномірністю тепловіддачі. Але мати найкраще укладати на рівні поверхні.

Обігрівачі з прямим нагрівом відносяться до найбільш поширених способів опалення. Підходять для систем основного опалення і для систем комфортного обігріву підлоги. Нагрівальний мат поміщають безпосередньо під верхнім настилом, як правило, в пружні стяжки або в Самонівелююча обмазці. Використовують кабелі з найменшим діаметром і найнижчою лінійної споживаної потужністю, щоб крок петель був якомога менше, і підлогу нагрівався рівномірно. Перевагою цієї системи є зручність монтажу і гнучкість при експлуатації.

Для прямого опалення пропонуємо нагрівальні мати з самоклеючими стрічками LDTS і LD, самоклеючі мати LSDTS і надтонкі мати CM. Для монтажу своїми руками Комплект ECOFLOOR ComfortMat. У комплект входить все, що необхідно для монтажу системи «тепла підлога».


У цій категорії немає товарів.

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE