Top.Mail.Ru

Nexans нагрівальний КАБЕЛЬ / МАТ


Nexans нагрівальний КАБЕЛЬ / МАТ

Теплі підлоги Nexans (Нексанс) в Україні.

Провідна Норвезька компанія Nexans по виробництву і реалізації нагрівальних елементів системи тепла підлога, зарекомендувала себе на ринку України, як виробник надійної продукції за доступною ціною. Теплі підлоги Нексанс завдяки своїй запатентованій системі безмуфтового з'єднання, дає можливість споживачеві розташувати продукцію під різні типи підлогових покриттів (плитка, паркетне покриття, а також лінолеум).

 

Особливості та переваги системи тепла підлога Nexans (нагрівальний кабель, мат). 

  •  
  • захист від локального перегріву
  • надійна, ударостійка конструкція
  • множинні сфери застосування (обігрів підлоги, трубопроводу, система сніготанення і захист від обмороження, підтримка необхідної температури в приміщенні, зі строгими кліматичними умовами та багато іншого).
  • якість продукції підтверджена гарантійним терміном у 20 років.

Купити Теплу підлогу Nexans в Києві.

Купити теплу підлогу в Україні можливо в нашому Інтернет-магазині. Ми пропонуємо зручні умови доставки кур'єром по Києву, а також доставку по Україні перевізником Нова Пошта, в найкоротші терміни 1-3 дні. Пропонуємо Вам ознайомитись з продукцією та придбати Теплі підлоги Nexans:

  • Нагрівальний кабель Nexans
  • Нагрівальний мат Nexans

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE