Top.Mail.Ru

Nexans нагрівальний КАБЕЛЬ


Nexans нагрівальний КАБЕЛЬ

Нагрівальні кабелі, послідовний опір


Опис
Серійні нагрівальні кабелі та мати від Nexans ідеально підходять для комфортного опалення в усіх типах кімнат.

Кабелі також ідеально підходять для танення снігу, захисту від замерзання тощо на відкритому повітрі.

Елементи нагрівального кабелю мають лінійну потужність 10 або 17 Вт / м і поставляються у вигляді одно- або двопровідних елементів. Нагрівальні мати, які є двома провідниками, мають додаткову лінійну потужність на певній площі.

На додаток до цього, ми пропонуємо нагрівальний кабель на барабані, який можна налаштувати під будь-яке внутрішнє або зовнішнє застосування. Всі наші нагрівальні кабельні елементи оснащені унікальним фабричним з'єднанням між гарячою та холодною частинами кабелю.

Нагрівальні кабелі, самообмежувальні


Опис
Самообмежувальні нагрівальні кабелі мають різний лінійний вихід залежно від температури навколишнього середовища. Ці кабелі не можуть перегріватися, і вони підходять для захисту від замерзання труб, жолобів та водостоків для даху, підтримки температури тощо. Деякі типи схвалені для внутрішнього монтажу в трубах питної води.

Nexans може запропонувати ряд самообмежувальних нагрівальних кабелів, які забезпечать потреби у більшості непромислових застосувань.

РОЗМОРОЖУВАЛЬНА ТРУБА рекомендована для захисту від замерзання водопровідних труб, резервуарів, жолобів та стоків. Багато людей стикалися з закупоркою або, можливо, навіть з витоками через замерзлих водопровідних труб. РОЗМОРОЖЕННЯ ВОДИ запобіжить цьому безпечним, довговічним та надійним способом. Пам'ятайте, що водопровід із температурою навколишнього середовища 0 ° C або нижче замерзне в якийсь момент, незалежно від того, наскільки добре він ізольований. Єдиний спосіб запобігти цьому - подача труби енергією. Це легко зробити, нагріваючи трубу самообмежувальним нагрівальним кабелем.

Захист від замерзання жолобів і водостоків для даху є не тільки практичною та економічною. Це також питання безпеки людей на місцях. При температурі близько 0 ° C можуть утворитися брили льоду, які можуть впасти з даху або перекрити стоки. Труба для розморожування 20 особливо підходить для запобігання цьому і може розглядатися як універсальний кабель для цієї сфери використання.

DEFROST WATER розроблений для внутрішнього монтажу в трубах питної води. Зовнішня оболонка є водонепроникною та схвалена органами влади для цього використання. Це означає, що матеріал зовнішньої оболонки не буде виділяти у воду шкідливих речовин, смаку або запаху.

Водонагрівач кілька разів ставлять далеко від водопровідного крана. Час очікування нагрівання води можна сприймати як низький рівень комфорту. Це також може призвести до більшого споживання води. Тепловодна ТРУБА Самообмежувальний нагрівальний кабель підходить для підтримки температури води приблизно. 55 ° C. Самообмежувальні властивості самообмежувальних нагрівальних кабелів завжди запобігатимуть перегріванню кабелів.


У цій категорії немає товарів.

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE