Top.Mail.Ru

OJ Microline® Терморегулятори


OJ Microline® Терморегулятори

Термостати WiFi
Повний контроль. Завжди й скрізь.

Термостати Microline® WiFi пропонують все, що ви очікуєте від термостата з інтелектуальним сенсорним екраном - інтелектуальне адаптивне управління, інтуїтивно зрозуміле управління та елегантний дизайн. Ви також отримуєте додаткові функції, які спрощують установку: просто дотримуйтесь вказівок майстра установки. Або відскануйте QR-код підтримки, щоб отримати миттєвий доступ до розумного інтерактивного посібника.
Додатки OJ Microline® дозволяють користувачам легко організувати свої термостати відповідно до їх потреб в контролі температури. Більш того, докладна інформація про споживання енергії та інше. Дозволяє користувачам управляти опаленням, щоб максимально заощадити енергію.

Керування голосом своєю системою електричної теплої підлоги, підключивши термостат до пристрою розумного будинку, наприклад, підключення до Google Home, Alexa або сторонньому API
Міцна конструкція системи означає, що користувачі збережуть повний контроль над опаленням, навіть якщо їх доступ в Інтернет буде перерваний.

  • Віддалений доступ та управління через зручний додаток
  • Проста настройка за допомогою майстра установки
  • Для індивідуального управління або регулювання зони нагріву
  • Шлюзи не потрібні

 

Програмовані термостати
Легко програмувати для максимального комфорту та економії енергії

Модельний ряд програмованих термостатів OJ Microline® складається з термостатів, які дуже легко програмувати, а кінцеві користувачі отримують економію енергії та оптимальний комфорт. Таке поєднання комфорту та економії енергії ідеально підходить для систем з екологічної позиції бренду, а програмовані термостати OJ Microline задовольняють навіть найсуворішим вимогам до якості.

Програмовані термостати OJ Microline® пропонують широкий спектр опцій: від простих сегментних або монохромних графічних дисплеїв до сучасних повнокольорових сенсорних дисплеїв.

Основні термостати
Абсолютна надійність

Наші базові термостати OJ Microline® ідеальні там, де потрібно базове управління температурою - в поєднанні з виключно високим рівнем якості, що забезпечує бездоганну надійну роботу протягом багатьох років. Ці термостати володіють усіма необхідними функціями для забезпечення простої установки й регулювання температури, що є найбільш економічним способом незалежно від типу підлоги.

Наш асортимент базових термостатів OJ Microline® розроблений для всіх зазвичай використовуваних настінних коробок, каркасних систем і т. п.. Що спрощує установку.

Системи плавлення льоду і сніготанення

У OJ Electronics ми використовували наш великий досвід роботи з термостатами та датчиками для розробки ряду систем сніготанення та льоду, які забезпечать безпеку труб, проїздів, дахів і т. п.. Навіть в найсуворіші зими.

Наша система танення льоду і снігу почне працювати тільки тоді, коли температура зовнішнього повітря впаде нижче обраної настройки, а датчики дійсно виявлять сніг або лід. Таким чином, ваша система використовує енергію тільки тоді, коли це необхідно.

Асортимент продукції Winterline® охоплює безліч різних типів установок, від невеликих пристроїв захисту від замерзання до двоканальних систем плавлення льоду і снігу.

Асортимент продукції включає засоби управління водяним таненням льоду і снігу, а також підтримку потужнострумової електричного навантаження до 3 x 30 А.


У цій категорії немає товарів.

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE