Top.Mail.Ru

Повернення та обмін товару

Повернення та обмін товару


Терміни для повернення товару
Термін для обміну або повернення товару, згідно зі ст.9. Закону України «Про захист прав споживача», повинен бути здійснений протягом 14 днів з дати його отримання.
Для можливості здійснення повернення або обміну товару повинен бути в наявності товарний чек (видаткова накладна) про придбання товару, який має не пошкоджене пакування і гарантійний талон.

Поверненню не підлягає відрізна продукція - кабель, провід, гофра, металорукав і т.д.

Повернення товару неналежної якості
Товари неналежної якості повертаються або, обмінюються згідно з гарантійними умовами

Транспортні витрати повертається або обмінюється товару покриває сам клієнт.


Повернення товару для іногородніх покупців
Якщо ви з іншого міста, то необхідно буде звернутися до менеджера, і він надасть реквізити куди необхідно відправити повертається або обмінюється товар вантажоперевізником Нова Пошта. Повернення коштів відправляються товарів Новою Поштою здійснюється на банківську картку або розрахунковий рахунок (якщо оплата була на нього) клієнта протягом трьох банківських днів.

З усіх питань звертайтеся за номером телефону

 

+38(067) 417-08-28

+38(099) 902-33-37

+38(098) 059-86-83

 

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE