Top.Mail.Ru

WOKS

WOKS

Про торгову марку Woks

Історія створення

Питання опалення - одним з найважливіших для виживання індивідуума і суспільства в цілому. З далекої давнини мало що змінювалося, хіба що дрова на вугілля. Але з другої середини XIX століття багато змінилося: каміни були замінені радіаторами, а з видобутком нафти з'явилися і газові котельні, які забезпечують центральне та індивідуальне опалення досі.

Широке поширення набуло електрику, а з ним і кабельна промисловість. Про те, що проводячи струм провід гріється знали: Едісон придумав лампочку, Тесла проводив свої божевільні досліди, а англійці спочатку перевели телеграф до Індії, а потім перевели його в режим телефону. У 1926 році була подана заявка на патент на гріючий провід для грунту - прототип сучасного нагрівального кабелю, але до кінця ХХ століття, нагрівальні кабелі не мали широкого застосування в побуті. Все змінилося, коли ми задумалися про екологію.

Для більш раціонального використання - компенсації нічного провалу в споживанні електроенергії, в країнах ЄС був введений «нічний тариф» - 30% від денного. Виявилося, що нагрівальний кабель, покладений в стяжку, як не можна краще підходить для нагріву бетону, за ніч акумулює тепло, а вдень віддає його. Такий спосіб отримав назву теплоакумуляційного опалення. У Німеччині розробили ряд стандартів, які описували застосування бетонів, покриття для підлоги та теплоізоляційних матеріалів при проєктуванні та виготовленні такого опалення. В Україні активним впровадженням кабельного обігріву займався к.т.н. Розинський Д.І.

У 2005 році, на своїх виробничих потужностях завод «Одескабель», за активного сприяння генерального директора Иоргачева Д.В. і участі провідного фахівця зі спеціальних видів кабелів Оксак В.В. запустив серійне виробництво нагрівальних кабелів. Ці кабелі застосовані в рамках державної програми по впровадженню теплоакумуляційного опалення в дитячих і шкільних установах Хмельницької області Розинська Д.І.

У 2011 році на базі існуючого нагрівального кабелю був розроблений новий, в якому застосовані безпечні, як для споживачів, так і для співробітників заводу, матеріали. Цей кабель сьогодні відомий під торговою маркою Woks, права на нього належать ПАТ «Одескабель».

1

   
4    
4324

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАТ Одескабель: виробництво теплої підлоги Woks

 


Немає жодного товару.

ІМЕНИННИКУ ЗНИЖКА 10% За 3 дні і до і після дня народження
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Замовлення на суму понад 5000 грн.
ПОДАРУНКИ ТА АКЦІЇ зареєстрованим користувачам

Ласкаво просимо в наш магазин

Ласкаво просимо в Інтернет-магазин електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції

 

У нас Ви можете придбати весь асортимент товарів електротехнічної групи для будівництва і реконструкції об'єктів будь-якої складності. Наша компанія з реалізації електротехнічної продукції по Україні запустили проєкт e-provod.com.ua, для того, щоб максимально полегшити Вам процес підбору і покупки необхідної продукції.

В наявності, та під замовлення понад 150 000 найменувань електро товарів за кращими та конкурентними цінами в Україні.

- Автоматика, реле, ПЗВ; - Розетки, вимикачі; - LED освітлення і комплектуючі; - Тепла підлога, терморегулятори; - Розподільні щити, комутація; - Кабель, провід; - і багато іншого.

Зверніть увагу, що сайт компанії в процесі наповнення товарів і дізнатися про наявність конкретного виробника на складі можна у менеджера за телефоном, або через форму зворотного зв'язку. Залишайте заявку в зручній для Вас формі та ми з Вами зв'яжемося.

Якщо Ви "доскроліли" сторінку і почали читати цей абзац, то Ви насправді наш клієнт і ми будемо раді допомогти у виборі та підборі товару. Телефонуйте!

Цей сайт використовує кукі  
Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, для надання функцій соціальних мереж і для аналізу нашого трафіку. Ми також передаємо інформацію про використання вами нашого сайту нашим партнерам соціальним мережам, рекламі та аналітиці, які можуть об'єднувати їх з іншою інформацією, яку ви їм надали або яку вони зібрали при використанні вами їх послуг.

ЯК GOOGLE ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE